text.skipToContent text.skipToNavigation
PANASONIC slusalki RP-HF100E-W слушалкиIDEK000035347
Нашата најниска цена
543,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Боја
MS Industrial FEVER_2 слушалки сиво-зелена
Тип на производ Слушалки