text.skipToContent text.skipToNavigation
МС БУТЛЕР жично глувче црно/сивIDMK-11201
Нашата најниска цена
22.222.222,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

МС БАТЛЕР црно/сив - оптичко жично - 1000 дпи/цпи - Копчиња 2 + тркалце - УСБ приклучок
Бренд Ms Industrial Ltd.
Тип на производ Глушец