text.skipToContent text.skipToNavigation
МС ЛАБИРИНТХ 2 гаминг мишIDMK-13503
Нашата најниска цена
22.222.222,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ЛАБИРИНТХ 2 е ново гејминг глувче од МС фамилијата, наследник на ЛАБИРИНТХ 6Д глувчето, унапреден е со жична гејминг технологија, максимум до 2400 дпи резолуција со четири променливи нивоа, атрактивен гејмерски дизајн, ергономски облик со плаво ЛЕД светло. Спецификации: - гејминг оптичко жично глувче - резолуција 800/1200/1600/2400 - 6 копчиња + тркалце - плаво ЛЕД светло - можност за промена на ДПИ - обложен кабел 1,5м - жична гаминг технологија
Бренд Ms Industrial Ltd.
Тип на производ Глушец