text.skipToContent text.skipToNavigation
Миш бежични Логитецх М705 силверIDMK-6011
Нашата најниска цена
1.731,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Логитецх М705, Ласерско Безжично Резолуција 1000дпи 8 копчиња + тркалце траење на батерија. 3 години
Бренд Logitech
Тип на производ Глушец