text.skipToContent text.skipToNavigation
MS Industrial MP-X3, подлога за глувчеIDMK-6112
Нашата најниска цена
271,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Платнена подлога MP-X3 со долна гумирана страна која ја зацврстува позицијата на подлогата. Димензиите на подлогата се 25x30x0,3 cm. 
Бренд Ms Industrial Ltd.
Тип на производ Додатоци за лаптопи