text.skipToContent text.skipToNavigation
MSI SAMURAI PRO програмибилно гејминг глувчеIDEK000071399
Нашата најниска цена
620,00 ден
МС САМУРАИ црвени- ПРО гаминг жичани миш је опремлјен са 7 програмибилних типки које ќе ваше гаминг искуство претворити у право задоволјство. Измјењва резолуција од 1000, 2000, 3200дпи прилагодит ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.12.2018

MS SAMURAI црвен- PRO програмибилен гејминг глувче, 7 LED светла, 3200dpi, 7 програмибилни копчиња + scroll, 1.8 m заштитен USB kabel, иснталациско CD, AVAGO 3050 gaming чип

Поврзување Жично
Бренд MS industrial
Тип на производ Глушец