text.skipToContent text.skipToNavigation
ВЕЛОСИПЕД МАКС АМСТЕРДАМ 5.0 КРЕМ 28"IDEK000206334
Нашата најниска цена
12.990,00 ден
ВЕЛОСИПЕД МАКС АМСТЕРДАМ 5.0 КРЕМ 28". Карактеристики:

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.11.2019

ВЕЛОСИПЕД МАКС АМСТЕРДАМ 5.0 КРЕМ 28". Карактеристики:
Бренд Max
Тип на производ Велосипед