text.skipToContent text.skipToNavigation
ЕСП Д538/Е85+ /ЦОРЕ И3-8100IDEK000203424
Нашата најниска цена
21.944,00 ден
Д538, Фрее ДОС, Интел® Цоре™ и3, 8100, 2,00 ГХз, 1, 1kc 4 ГБ, ДДР4, 2666 МХз, Интегрирана, Интел® УХД Грапхицс 610 анд 630, 1000 ГБ, 10/100/1000 Мбит, Мини десктоп, 210В маkc В, Оптицал УСБ моусе б...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.02.2019

Д538, Фрее ДОС, Интел® Цоре™ и3, 8100, 2,00 ГХз, 1, 1kc 4 ГБ, ДДР4, 2666 МХз, Интегрирана, Интел® УХД Грапхицс 610 анд 630, 1000 ГБ, 10/100/1000 Мбит, Мини десктоп, 210В маkc В, Оптицал УСБ моусе блацк, КБ410 УСБ Блацк УС
Процесор Intel Celeron
Работна меморија (RAM) 4GB
Тип на графика Интегрирана
Капацитет на диск 1 TB
Бренд Fujitsu
Тип на производ Персонален компјутер