text.skipToContent text.skipToNavigation
MSGW HOME GAMER А123 десктопIDEK000206939
Нашата најниска цена
22.222.222,00 ден
МСГВ ХОМЕ ГАМЕР А123, Фрее ДОС, АМД Ризен™ 5, Ризен 5 2500KC, 3,60 ГХз, Б450, 1kc 8 ГБ, ДДР4, 2666 МХз, нВИДИА ГеФорце, ГТ710 2ГБ, ХДД 1000 ГБ, 10/100/1000 Мбит, ЦАСЕ СОЛДИЕР, Десктоп, МС ПЛАТИНУМ ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MSGW HOME GAMER A123, Free DOS, AMD Ryzen™ 5, Ryzen 5 2500X, 3,60 GHz, B450, 1x 8 GB, DDR4, 2666 MHz, nVIDIA GeForce, GT710 2GB, HDD 1000 GB, 10/100/1000 Mbit, CASE SOLDIER, Desktop, MS PLATINUM 500W v5 ATX 2.31, bez glusec i tastatura
 
Процесор AMD quad-Core
Работна меморија (RAM) 8GB
Тип на графика NVIDIA
Капацитет на диск 1 TB
Бренд Msgw
Тип на производ Персонален компјутер