text.skipToContent text.skipToNavigation
ThinkCentre Edge 73 Tower (G3240/4GB DDR3/1TB HDD/DVDRW/DOS/Keyboard + Mouse)IDMK-20602
Нашата најниска цена
19.299,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ThinkCentre Edge 73 Tower Intel® Pentium® Processor G3240 (3M Cache, 3.10 GHz)/ 4GB DDR3/ 1TB HDD/ DVD_RW/ DOS/ Keyboard + Mouse
Бренд Lenovo
Тип на производ Десктоп компјутер