text.skipToContent text.skipToNavigation
ЦАНОН Дигитални фотоапарат СKC530ХСIDEK000004118
Нашата најниска цена
16.391,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

СKC530ХС, 16 МПиkc, 2048kc1536, Блјескалица Ауто, ИСО 1600, Екран 3", са звуком, Картице СД, Ли-Ион пуњва батерија
Тип на производ Фотоапарат