text.skipToContent text.skipToNavigation
CANON EOS 6D WG Body дигитален фотоапаратIDEK000036173
Нашата најниска цена
95.760,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

DSLR фотоапарат со 20,2 мегапиксели кој се одликува со сензор за целосни слики и компактен дизајн. Идеален за фотографирање портрети и за патувањата, нуди одлична контрола врз длабочината на полето и голем избор на широкоаголни EF објективи. Издржлива лесна конструкција Макс. ISO 25.600 (може да се прошири до ISO 102.400) AF со 11 точки и чувствителност до -3EV Wi-Fi** пренос на фајлови и далечинско управување Full-HD видео
Тип на производ Фотоапарат