text.skipToContent text.skipToNavigation
CANON EOS 80D EF18-135IS USM дигитален фотоапаратIDEK000036181
Нашата најниска цена
81.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

APS-C CMOS сензор со 24,2 мегапиксели и процесор DIGIC 6. Уживајте во прецизна и доследна експозиција во различни ситуации, благодарение на RGB+IR сензорот за мерење со 7.560 пиксели кој открива и инфрацрвена и видлива светлина AF систем со 45 точки од вкрстен тип. Едноставно поврзување и споделување. Користете ја бесплатната апликација Canon Camera Connect за брзо оценување и префрлување на Jpeg датотеки со максимална резолуција и MP4 видеоснимки во компатибилни паметни уреди
Тип на производ Фотоапарат