text.skipToContent text.skipToNavigation
CANON Power Shot SX540HS дигитален фотоапаратIDEK000036183
Нашата најниска цена
22.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

50x извонреден зум со извонреден широк агол, CMOS сензор со 20,3 мегапиксели, зумирајте до 100x со ZoomPlus со одличен квалитет, Безжично споделување и правење резервна копија на слики, видео снимки со 1080p,IS - Стабилни слики и видеоснимки во секоја прилика,7,5 cm (3,0") LCD екран
Тип на производ Фотоапарат