text.skipToContent text.skipToNavigation
CANON Power Shot SX710HS Bk дигитален фотоапаратIDEK000036171
Нашата најниска цена
17.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Kомпактен фотоапаратот со зум од 30x. (Optical 30x /ZoomPlus 60x) CMOS сензор со 20,3 мегапиксели. Безжично споделување. 7,5 cm (3,0") LCD екран. HS system.Optical Image Stabilization. Уживајте во неверојатни резултати за сите ваши најдобри моменти. Full HD. Континуирано фотографирање со брзина до 6 слики во секунда Можност да бидете креативни на едноставен начин
Тип на производ Фотоапарат