text.skipToContent text.skipToNavigation
МС АДВАНЦЕ KUЦ 3KC ауто пуњчIDME-y77835
Нашата најниска цена
583,00 ден
МС АДВАНЦЕ KUЦ 3.0 брзи ауто пуњч. Улаз: УСБ1/УСБ2: 5В/2А; УСБ 3: ДЦ 3.6-6.5В/2.4А, 6.5-9В/2А, 9-12В/1.5А, излаз: ДЦ 12В-24В; маkc 3А, 80% брже пуњњ.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 21.04.2019

МС АДВАНЦЕ KUЦ 3.0 брзи ауто пуњч. Улаз: УСБ1/УСБ2: 5В/2А; УСБ 3: ДЦ 3.6-6.5В/2.4А, 6.5-9В/2А, 9-12В/1.5А, излаз: ДЦ 12В-24В; маkc 3А, 80% брже пуњњ.
Бренд Ms
Тип на производ Полнач