text.skipToContent text.skipToNavigation
Makita Акумулаторска дупчалка одвртувач DF457DWE 18,8vIDEK000034947
Нашата најниска цена
10.999,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

Makita Акумулаторска дупчалка одвртувач DF457DWE 18,8v. За продолжување на гаранцијата за дополнителни 24 месеци потребно е да го регистрирате производот на официјалниот сајт на Макита со тоа што ќе го внесете серискиот број на производот, датумот кој стои на малопродажната фактура кога го имате купено и име и презиме. Со тоа добивате сертифиакт дека призводот има вкупно 3 години гаранција. Регистрацијата можете да ја направите на слендиот линк: https://www.makita-see.com/
Бренд Makita
Гаранција 36mj