text.skipToContent text.skipToNavigation
Makita Сет акумулаторски алати + тобра + 2 батерии 10,8V/2Ah TD110D + DF331DIDEK000034927
Нашата најниска цена
15.999,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

Makita Сет акумулаторски алати + тобра + 2 батерии 10,8V/2Ah TD110D + DF331D. За продолжување на гаранцијата за дополнителни 24 месеци потребно е да го регистрирате производот на официјалниот сајт на Макита со тоа што ќе го внесете серискиот број на производот, датумот кој стои на малопродажната фактура кога го имате купено и име и презиме. Со тоа добивате сертифиакт дека призводот има вкупно 3 години гаранција. Регистрацијата можете да ја направите на слендиот линк: https://www.makita-see.com/
Бренд Makita
Гаранција 36mj