text.skipToContent text.skipToNavigation
Iskra сет: Батериска бормашина 18v + ГРАТИС ERO 94-делен сетIDEK000064044
5.400,00 ден
Нашата најниска цена
3.699,00 ден
Iskra ML-CD92-180, батериска бормашина + ГРАТИС Iskra ERO 94

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

Iskra ML-CD92-180, батериска бормашина + ГРАТИС Iskra ERO 94
Бренд Iskra
Тип на производ Дупчалка