text.skipToContent text.skipToNavigation
Iskra Hl-SD15Li-1036, батериски одвртувач/завртувачIDMK-47876
1.499,00 ден
Нашата најниска цена
1.049,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

Iskra Hl-SD15Li-1036, батериски одвртувач/завртувач. Напон: 3,6V. Вртежи во празно: 180 / мин-1. Вртежен момент : 3 Nm. Самозатезна глава : Ø 6,35 mm ( максимум). Димензии на пакувањето (во mm) : 153 (В ) x 173 ( Ш) x 60 (Д). Нето тежина: 0.298 kg
Максимален обрт 3
Напон на акумулатор 36V
Број на вртежи 180o/min
Бренд Iskra
Тип на производ Одвртувач