text.skipToContent text.skipToNavigation
Black & Decker Ел.косилка EMAX32S 1200WIDEK000070590
9.999,00 ден
Нашата најниска цена
6.999,00 ден
Black & Decker Ел. ножица за жива ограда EMAX32S 1200W 32cm. Moќност: 1.200 W, Брзина: 3.500/min, Ширина на косење: 32 cm, Висина на косење: 20-60 mm, Број на подесувања на висината: 3 (нивоа на ко...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

Black & Decker Ел.косилка EMAX32S 1200W 32cm. Moќност: 1.200 W, Брзина: 3.500/min, Ширина на косење: 32 cm, Висина на косење: 20-60 mm, Број на подесувања на висината: 3 (нивоа на косење), Волумен на корпа: 35 L.
Бренд Black & Decker
Тип на производ Ножици за потстрижување