text.skipToContent text.skipToNavigation
Villager Бензинска косилка V 46 Т (OHV, 139 cm3, 46cm)IDEK000070554
Нашата најниска цена
14.090,00 ден
Villager Бензинска косилка V 46 Т (OHV, 139 cm3, 46cm). Карактеристики: Тип на мотор: T 475 OHV, 139 cm³, Ширина на косење: 460 mm, Површина на косење: 1100 m², Висина на косење: 25 - 75 mm, Дијаме...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

Villager Бензинска косилка V 46 Т (OHV, 139 cm3, 46cm). Карактеристики: Тип на мотор: T 475 OHV, 139 cm³ моќност на моторот 2.6kW 3.000 вртежи во минута, Ширина на косење: 460 mm, Површина на косење: 1100 m², Висина на косење: 25 - 75 mm, Дијаметар преден / заден: 7" / 8", капацитет на корпа: 60 литри, тежина 30,5kg

Бренд Villager
Тип на производ Косилка