text.skipToContent text.skipToNavigation
IrrigationPro смарт контролер за наводнувањеIDEK000210208
18.990,00 ден
Нашата најниска цена
14.590,00 ден
IrrigationPro смарт контролер за наводнување. Паметен уред за конторла на наводнувањето во ашата градина, овоштарник, расадник, оранжерија... Контролата се врши на далечина (од друг град, земја или...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

IrrigationPro смарт контролер за наводнување. Паметен уред за конторла на наводнувањето во вашата градина, овоштарник, расадник, оранжерија... Контролата се врши на далечина (од друг град, земја или континент) во реално време преку мобилен телефон, лаптоп или Декстоп или Сервер со ваш личен пристап. Лесен за инсталација, контролиран преку Интернет, контрола на Систем Капка по капка и систем на Popup Прскалки, контрола на 10 зони (гранки), автоматски распоред на наводнување, засебна контрола на зоните, контрола и мониторинг од секаде и во секое време, штеди и време и пари, интуитивен интерфејс, работи на 24 волти наизменичен напон. Предуслови за инсталација на IrrigationPro: Интернет конекција, инфраструктура за наводнување: црева и прскалки, елелктроВентили. Бесплатен совет при планирање на вашата градина. Изработка на план за поставување на инфраструктура и прскалки во вашата градина како и препорака за електрични вентили, цевки и прскалки можете да добиете на следниот контакт телефон: . Можете подетално да погледнете видео за инсталација подолу:

Бренд Ironmaxx
Тип на производ Алат за наводнување