text.skipToContent text.skipToNavigation
Black & Decker батериска ножица за жива ограда GSL 700 7VIDEK000070589
Нашата најниска цена
4.799,00 ден
Black & Decker батериска ножица за жива ограда GSL 700 7V. Батерија: 7 V, 1,2 Ah, Li-Ion, Должина на нож: 10/15 cm, Растојание на забите на ножот: 23/8 mm, Број на движења во слободна работа: 850/m...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

Black & Decker батериска ножица за жива ограда GSL 700 7V. Батерија: 7 V, 1,2 Ah, Li-Ion, Должина на нож: 10/15 cm, Растојание на забите на ножот: 23/8 mm, Број на движења во слободна работа: 850/min, Опрема: полнач, дополнителен нож за трева.
Бренд Black & Decker
Тип на производ Ножици за потстрижување