text.skipToContent text.skipToNavigation
Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски тример / ножица за жива оградаIDEK000075050
Нашата најниска цена
2.999,00 ден
Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски тример / ножица за жива ограда. Напон: 3,6V, Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ), Вртежи во празно: 1000 / min-1, Ширина на сечење : 80 mm ( трева), Должина на сечење...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски тример / ножица за жива ограда. Напон: 3,6V, Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ), Вртежи во празно: 1000 / min-1, Ширина на сечење : 80 mm ( трева), Должина на сечење : 110 mm ( ограда ), Додатоци за сечење ограда, Додатоци за трим, 2 сечива, 2 насоки на движење, Ергономска рачка, Сигурносен прекидач за закочување, 2 година гаранција
Бренд Iskra
Тип на производ Ножици за потстрижување