text.skipToContent text.skipToNavigation
NAKAYAMA PH2300 бензиска ножица за жива оградаIDEK000207139
Нашата најниска цена
9.799,00 ден
Пристоен квалитет на Грчкиот бренд NAKAYAMA за пристојна цена.NAKAYAMA PH2300 бензиска ножица за жива ограда/моќност 1 коњ/65 цм должина на сечило/Дупло сечило/230мл резервоар за бензин/тежина 5кг/...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Пристоен квалитет на Грчкиот бренд NAKAYAMA за пристојна цена.NAKAYAMA PH2300 бензиска ножица за жива ограда/моќност 1 коњ/65 цм должина на сечило/Дупло сечило/230мл резервоар за бензин/тежина 5кг/Приспособлива рачка која се врти за 180°
Бренд Nakayama
Тип на производ Ножици за потстрижување