text.skipToContent text.skipToNavigation
MATRIX MTX-EK 2200-40 Електрична верична пилаIDEK000034267
Нашата најниска цена
5.499,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MATRIX MTX-EK 2200-40 Електрична верична пила
Бренд Matrix
Гаранција 24mj
Тип на производ Синџиреста пила