text.skipToContent text.skipToNavigation
Husqvarna 236 моторна пилаIDEK000036838
14.613,00 ден
Нашата најниска цена
11.690,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Husqvarna 236 Професионална моторна пила,јачина 38,2 cm3,Моќност 1.4кw, Должина на мач 33-40цм,тежина 4,7кг, ланец со 26 забци

Бренд Husqvarna