text.skipToContent text.skipToNavigation
MAX PULS Бензиски тример MP-GBC06IDEK000069226
Нашата најниска цена
5.890,00 ден
MAX PULS Бензиски тример MP-GBC06 §Моќност:750W§Вртежи:7500§Дијаметар на косење:337мм§Резервар за гориво:700 мл

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.01.2019

MAX PULS Бензиски тример MP-GBC06 §Моќност:750W§Вртежи:7500§Дијаметар на косење:337мм§Резервар за гориво:700 мл
Бренд Max plus
Тип на производ Тример