text.skipToContent text.skipToNavigation
ENOITALIA ENO 1/М ел. мелница за јаболкиIDEK000211602
Нашата најниска цена
17.900,00 ден
ENOITALIA ENO 1/М ел. мелница за јаболки. Карактеристики: Капацитет: 500-700 kg/h, Тежина: 33 kg, Димензии: 1210 х 500 x 570 mm, Со мотор 1 hp.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.09.2019

ENOITALIA ENO 1/М ел. мелница за јаболки. Карактеристики: Капацитет: 500-700 kg/h, Тежина: 33 kg, Димензии: 1210 х 500 x 570 mm, Со мотор 1 hp.

Бренд Enoitalia