text.skipToContent text.skipToNavigation
Black & Decker СЕТ: Ударна дупчалка KR504CRESK + ГРАТИС A7152 35-ДЕЛЕН СЕТ НА БУРГИИ И ОДВРТУВАЧИIDEK000056971
4.499,00 ден
Нашата најниска цена
3.499,00 ден
Black & Decker СЕТ: Ударна дупчалка KR504CRESK + ГРАТИС A7152 35-ДЕЛЕН СЕТ НА БУРГИИ И ОДВРТУВАЧИ

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.01.2019

Black & Decker СЕТ: Ударна дупчалка KR504CRESK + ГРАТИС A7152 35-ДЕЛЕН СЕТ НА БУРГИИ И ОДВРТУВАЧИ
Тип на бушилки Ударни бушалки
Број на удари 47600
Глава за стегање 13
Број на вртежи 2800o/min
Бренд Black & Decker
Тип на производ Дупчалка