text.skipToContent text.skipToNavigation
Black & Decker KR504RE ел. дупчалка 500W + KG115 Аголна брусалкаIDEK000056964
5.624,00 ден
Нашата најниска цена
4.499,00 ден
Електрична дупчалка - 500W, Максимална брзина 47.600 min, регулатор за промена на брзината, борј на вртежи 0-2.800 min, можност за бушење (дрво / метал / бетон) 20 / 13 / 13 mm, тежина 1,7 кг, оста...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.01.2019

Електрична дупчалка - 500W, Максимална брзина 47.600 min, регулатор за промена на брзината, борј на вртежи 0-2.800 min, можност за бушење (дрво / метал / бетон) 20 / 13 / 13 mm, тежина 1,7 кг, останати карактеристики: голема моќност и вртежи на лево и десно. Аголна брусалка KG115 - моќност: 750 W, брзина: 11.000 / мин, максимален дијаметар на дискот: 115 мм, опрема: штитник, повеќепозициска странична рачка, клуч
Тип на бушилки Ударни бушалки
Бренд Black & Decker
Тип на производ Дупчалка