text.skipToContent text.skipToNavigation
RAIDER RD-PC04T полирка 1200WIDEK000069267
Нашата најниска цена
3.090,00 ден
RAIDER RD-PC04T полирка 1200W,вртежи 300-3000, големина на дискот 180мм, регулатор на брзина

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 21.12.2018

RAIDER RD-PC04T полирка 1200W,вртежи 300-3000, големина на дискот 180мм, регулатор на брзина
Бренд Raider
Тип на производ Полирка