text.skipToContent text.skipToNavigation
Black & Decker 750W аголна брусалка 115mm со мек стартIDEK000078379
Нашата најниска цена
3.124,00 ден
Black & Decker 750W аголна брусалка 115mm со мек старт. Тежина 1,8кг., 24 месеци гаранција

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.12.2019

Black & Decker 750W аголна брусалка 115mm со мек старт. Тежина 1,8кг., 24 месеци гаранција
Бренд Black & Decker
Тип на производ Брусалка
акција BlackFridayDom&Vrt