text.skipToContent text.skipToNavigation
ISKRA ZN1601-20L Правосмукалка за пепел и пелетиIDEK000063026
3.399,00 ден
Нашата најниска цена
2.499,00 ден
Со моќната правосмукалката од 1000W за пепел и пелети,ISKRA ZN1601-18L, ставете крај на исцрпувачкото чистење на пепел околу каминот и печката на пелети.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.04.2019

Со моќната правосмукалката од 1000W за пепел и пелети,ISKRA ZN1601-18L, ставете крај на исцрпувачкото чистење на пепел околу каминот и печката на пелети.
Моќност во вати 1000W
Бренд Iskra
Тип на производ Индустриска правосмукалка и опрема