text.skipToContent text.skipToNavigation
VIVAX AVC-600B Dusky правосмукалка за пепелIDEK000079777
2.113,00 ден
Нашата најниска цена
1.399,00 ден
VIVAX AVC-600B Dusky правосмукалка за пепел. Идеална за чистење на печки на дрва, камини, печки на пелети, а во летните месеци и чистење на роштиљ скара. Лесна е за манипулација. Карактеристки: Кап...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.08.2019

VIVAX AVC-600B Dusky правосмукалка за пепел. Идеална за чистење на печки на дрва, камини, печки на пелети, а во летните месеци и чистење на роштиљ скара. Лесна е за манипулација. Карактеристки: Капацитет 12 литри, моќност 600W, користи HEPA филтер. Огнотопорно армирано црево и метално куќиште. Гаранција 12 месеци.

Бренд Vivax
Тип на производ Индустриска правосмукалка и опрема