text.skipToContent text.skipToNavigation
FA-SA Rumba 150bar перач под притисокIDEK000073469
8.738,00 ден
Нашата најниска цена
6.990,00 ден
FA-SA Rumba 150bar перач под притисок. Произведен во Италија, дел од групацијата LAVOR. Моќност 150бари, максимум 450 литри во минута, 2,1kW. Има алуминиумска глава на пумпа со автоматски стоп сист...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2019

FA-SA Rumba 150bar перач под притисок. Произведен во Италија, дел од групацијата LAVOR. Моќност 150бари, максимум 450 литри на час, 2,1kW. Има алуминиумска глава на пумпа со автоматски стоп систем. Ергономска рачка и кабел од 5 метри. Има иновативна технологија на Multi Water Jet: 3 (Fan jet, turbo и foam) во едно. Гаранција 12 месеци

Бренд Fa-Sa
Тип на производ Апарат за миење под притисок