text.skipToContent text.skipToNavigation
FA-SA Techno 160bar перач под притисокIDEK000073470
13.749,00 ден
Нашата најниска цена
8.999,00 ден
FA-SA Techno 160bar перач под притисок. Произведен во Италија, дел од групацијата LAVOR. Моќност 160бари, максимум 510 литри во минута, 2,5kW. Има алуминиумска глава на пумпа со автоматски стоп сис...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2019

FA-SA Techno 160bar перач под притисок. Произведен во Италија, дел од групацијата LAVOR. Моќност 160бари, максимум 510 литри на час, 2,5kW. Има алуминиумска глава на пумпа со автоматски стоп систем. Ергономска рачка и кабел од 5 метри. Има иновативна технологија на Multi Water Jet: 3 (Fan jet, turbo и foam) во едно. Гаранција 12 месеци

Бренд Fa-Sa
Тип на производ Апарат за миење под притисок