text.skipToContent text.skipToNavigation
Iskra PH003 транспортна количкаIDEK000036199
Нашата најниска цена
1.175,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

Iskra PH003 транспортна количка
Тип на производ Количка