text.skipToContent text.skipToNavigation
BESTWAY 231x107, душекIDEK000035909
Нашата најниска цена
874,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Димензии 231x107cm. Одлично решение за освежување во топлите летни денови.
Тип на производ Базен