text.skipToContent text.skipToNavigation
Bestway Гума крофна 36118IDEK000074303
624,00 ден
Нашата најниска цена
499,00 ден
Bestway Гума крофна 36118. Димензија 107cm. Достапна во две бои: розева и кафеава.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2019

Bestway Гума крофна 36118. Димензија 107cm. Достапна во две бои: розева и кафеава.
Бренд Bestway
Тип на производ Душек