text.skipToContent text.skipToNavigation
ТендаIDMK-18673
Нашата најниска цена
1.690,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Тенда со димензии 3 х 3 метри и 2.5 метри висина, бела боја
Тип на производ Тенда