text.skipToContent text.skipToNavigation
Retap ФутролаIDEK000074888
Нашата најниска цена
491,00 ден
Retap Футрола. Карактеристики: Материјал: 80% памук, 17% полиамид и 3% еластин. Бои: Светло Сина, Црна, Сива, Розева и Шумско Зелена. Заштитете го вашето Retap Шише со елегантна, плетена футрола ко...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.10.2019

Retap Футрола. Карактеристики: Материјал: 80% памук, 17% полиамид и 3% еластин. Бои: Светло Сина, Црна, Сива, Розева и Шумско Зелена. Заштитете го вашето Retap Шише со елегантна, плетена футрола кој одговара на нашите скандинавски принципи на дизајн: едноставно и функционално. ДОБАР ФАТ ПРИ ДВИЖЕЊЕ Retap Футролата е направена од екосертифициран еластин кој непречено ги следи контурите на Retap Шишето. Тоа е пријатно на допир и дава добар стисок. Прицврстениот ремен ви овозможува да го носите вашето Retap Шишенце со вас, на прст или два. ВО ПЕТ БОИ ЗА СИТЕ ГОЛЕМИНИ Футролата е достапна за сите три големини на Retap Шишињата во пет живописни бои. Може да се мие на 40 ° C.
Бренд Retap
Тип на производ Термос