text.skipToContent text.skipToNavigation
Care Well рачен UV стерилизаторIDEK000330652
Цена
1.990 ден
Care Well рачен UV стерилизатор, Брзо скенирање од 10 секунди, Убива до 99.99 од бактерии, вируси и микроорганизми, Тежина 30 грама, Тенок дизајн 1.3 cm...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.01.2021

  • Care Well рачен UV стерилизатор,
  • Брзо скенирање од 10 секунди,
  • Убива до 99.99 од бактерии, вируси и микроорганизми,
  • Тежина 30 грама,
  • Тенок дизајн 1.3 cm,
  • Вградена 250mAh батерија, се полни за 30 минути, може да се полни до 100 пати
  • 280nm UVC LED светло од најнова технологија
  • Димензии 120 * 40 * 13 mm
Бренд NB
Тип на производ Заштитни маски