text.skipToContent text.skipToNavigation
Блендер Vivax Home + гратис дополнителна чашаIDEK000207142
1.899,00 ден
Нашата најниска цена
1.499,00 ден
Блендер Vivax Home SM-3502 + гратис дополнителна чаша Vivax Home SP-600. Моќност 350 W, капацитет на пластичниот сад од тритан 0,6L изработени без штетни BPA, 2 брзини, пулс функција , 4 ножеви од ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 21.04.2019

Блендер Vivax Home SM-3502 + гратис дополнителна чаша Vivax Home SP-600. Моќност 350 W, капацитет на пластичниот сад од тритан 0,6L изработени без штетни BPA, 2 брзини, пулс функција , 4 ножеви од не'рѓосувачки челик за оптимална обработка на храната. Гаранција 1 година.
Бренд Vivax
Тип на производ Блендер