text.skipToContent text.skipToNavigation
Vivax сет Правосмукалка VC-1606 + Пегла IR-2200SS.IDEK000207125
3.298,00 ден
Нашата најниска цена
2.599,00 ден
Vivax Home сет: Правосмукалка VIVAX HOME VC-1606 + Пегла VIVAX HOME IR-2200SS. Правосмукалка VIVAX HOME VC-1606 е со едноставен и модерен дизајн и моќност од 1600W, сосема доволно за да ги задоволи...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 10.12.2019

Vivax Home сет: Правосмукалка VIVAX HOME VC-1606 + Пегла VIVAX HOME IR-2200SS. Правосмукалка VIVAX HOME VC-1606 е со едноставен и модерен дизајн и моќност од 1600W, сосема доволно за да ги задоволи вашите критериуми кога е во прашање чистотата. Има телескопска цефка која ќе ви помогне за подобро да ги дофатите недостапните места. Капацитетот на вреќичката е 2l и поседува индикатор за наполнетост на вреќичката. Должина на кабелот 5m и дополнително има пластична четка. Пегла VIVAX HOME IR-2200SS со моќност 2200W, резервоарот за вода има капацитет од 320ml, површината за пеглање е изработена од нерѓосувачки челик, има функција против капење и каменец, самочистење и периодично испуштање на пареа.
Бренд Vivax
Тип на производ Правосмукалки