text.skipToContent text.skipToNavigation
NAKAYAMA EH5000 ел. Ножица за жива ограда 500W -51cmIDEK000207130
Нашата најниска цена
2.999,00 ден
Пристоен квалитет на Грчкиот бренд NAKAYAMA за пристојна цена.NAKAYAMA EH5000 ел. Ножица за жива ограда моќност 500W/ должина на сечило 51cm/тежина 3.2кг

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2019

Пристоен квалитет на Грчкиот бренд NAKAYAMA за пристојна цена.NAKAYAMA EH5000 ел. Ножица за жива ограда моќност 500W/ должина на сечило 51cm/тежина 3.2кг
Бренд Nakayama
Тип на производ Ножици за потстрижување