text.skipToContent text.skipToNavigation
NAKAYAMA EH7100 ел. Ножица за жива ограда 710W -70cmIDEK000207138
Нашата најниска цена
5.199,00 ден
Пристоен квалитет на Грчкиот бренд NAKAYAMA за пристојна цена.NAKAYAMA EH7100 ел. Ножица за жива ограда/Моќност 710W/должина на сечило 70cm/тежина 3.8кг

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2019

Пристоен квалитет на Грчкиот бренд NAKAYAMA за пристојна цена.NAKAYAMA EH7100 ел. Ножица за жива ограда/Моќност 710W/должина на сечило 70cm/тежина 3.8кг
Бренд Nakayama
Тип на производ Ножици за потстрижување