text.skipToContent text.skipToNavigation
NAKAYAMA EC2040 електрична пила 2000WIDEK000207134
Нашата најниска цена
5.999,00 ден
Пристоен квалитет на Грчкиот бренд NAKAYAMA за пристојна цена.NAKAYAMA EC2040 електрична пила 2000W/Моќност 2000W/големина на меч 40цм/ход на мечот 3/8”LP 1.3mm/тежина 4.4кг/резервар на масло 170мл

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.04.2019

Пристоен квалитет на Грчкиот бренд NAKAYAMA за пристојна цена.NAKAYAMA EC2040 електрична пила 2000W/Моќност 2000W/големина на меч 40цм/ход на мечот 3/8”LP 1.3mm/тежина 4.4кг/резервар на масло 170мл
Бренд Nakayama
Тип на производ Пила