text.skipToContent text.skipToNavigation
HAMACHI Електричен тротинет ET-A1-со седиштеIDEK000203388
Нашата најниска цена
32.000,00 ден
Мотор: 400W*Предна/Задна кочница Диск/Диск*Батерија – Литиумска 36V . 10 Ah*Конструкција – Алуминиум*Големина на тркала – 10″*Максимална брзина 40 km/h*Обсег со полна батерија – 30 km*Максимален на...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2019

Мотор: 400W*Предна/Задна кочница Диск/Диск*Батерија – Литиумска 36V . 10 Ah*Конструкција – Алуминиум*Големина на тркала – 10″*Максимална брзина 40 km/h*Обсег со полна батерија – 30 km*Максимален нагиб на искачување – 20°*Носивост – 120 kg*Тежина – 20 kg*Има предни и задни амортизери
Бренд Hamachi
Тип на производ Ромобил